برگزاری 300 برنامه ورزشی در هفته تربیت بدنی

به گزارش وبلاگ فایرفاکس به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، سرپرست این سازمان با اعلام خبر فوق گفت: همزمانی هفته تربیت بدنی و اربعین حسینی، فرصتی مغتنم است تا آیین های مذهبی را در کنار ورزش و تندرستی به موقع اجرا درآوریم. بر این اساس، برگزاری پیاده روی بزرگ اربعین با حضور شهروندان تهرانی در منطقه یک شهرداری پایتخت، پیش بینی شده است.

برگزاری 300 برنامه ورزشی در هفته تربیت بدنی

به گفته رباطی، این برنامه مذهبی - ورزشی، با شعار ورزش، ایثار، نهضت حسینی ساعت 7:30 صبح پنجشنبه 25 مهرماه از باغ فردوس شروع و تا بارگاه نورانی و مطهر امامزاده صالح علیه السلام ادامه می یابد.

برگزاری پیاده روی اربعین، در واقع افتتاحیه مسابقات و برنامه هایی است که سازمان ورزش به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در نظرگرفته است.

رباطی خاطر نشان ساخت: برگزاری 300 برنامه مختلف ورزشی در مناطق 22 گانه شهرداری تهران و نیزمسابقه فوتبال در محلات کم برخوردار از دیگر برنامه های پیش بینی شده است که از 25 مهرماه شروع و تا 9 آبان ماه امسال ادامه خواهد یافت.

وی همچنین از برنامه ریزی مدیران ارشد شهرداری و سازمان ورزش شهرداری تهران برای دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای ورزشکار در هفته تربیت بدنی اطلاع داد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران به تسرّی الگوی پویش دوشنبه های ورزشی به سایر نقاط کشورمان نیز اشاره نمود و گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، پویش دوشنبه های ورزشی، وارد فاز جدیدی شده و در قامت یک پویش ملی در کلانشهرها برگزار می گردد.

بر اساس اظهارات رباطی، این برنامه ملی، ساعت 7:30 صبح روز دوشنبه 29 مهرماه به صورت همزمان در 20 کلانشهر کشورمان اجرایی خواهد شد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اختتامیه فعالیت های ورزشی در هفته تربیت بدنی را نیز برگزاری دو همگانی دور دریاچه شهدای خلیج فارس برشمرد و اضافه کرد: این برنامه با شعار ورزش، معنویت، ولایتمداری ساعت 7 روز پنجشنبه 9 آبان ماه برگزار خواهد شد.

رباطی اضافه کرد: علاوه بر برگزاری بیش از 300 برنامه برای بانوان، آقایان و خانواده ها در هفته تربیت بدنی، برنامه پیاده روی ورزشکاران ایستگاه های ورزش مناطق 22 گانه پایتخت در روز 12 آبان ساعت 9 صبح به میزبانی منطقه 5 به شکل ویژه برای بانوان تهرانی برگزار می گردد.

وی با ابراز امیدورای نسبت به حضور گسترده شهروندان در فعالیت های پیش بینی شده ، تأکید کرد: ما باور داریم از تهران می توان شهری ورزشی با شهروندانی ورزشکار ساخت که در آن همبستگی اجتماعی، وفاق ملی، تندرستی، نشاط و پویایی بیش از گذشته هویدا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری 300 برنامه ورزشی در هفته تربیت بدنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری 300 برنامه ورزشی در هفته تربیت بدنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید