AFC در حق ما ظلم کرد، برای بازی های برگشت باید دست به دعا شویم!

به گزارش وبلاگ فایرفاکس و به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی با اشاره به تقویم فشرده مسابقات این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: در 24 روز، 6 بازی انجام دادیم که 5 بازی، بیرون از خانه بوده است. 3 ملاقات از این 5 ملاقات هم برون مرزی بوده و کیلومترها سفر هوایی داشتیم تا به محل برگزاری مسابقه برسیم.

AFC در حق ما ظلم کرد، برای بازی های برگشت باید دست به دعا شویم!

وی اضافه کرد: در تمام این مدت در سفر بودیم و فرصت برای هیچ تمرینی به جز ریکاوری، بازسازی بدنی و کار روی مسائل روحی روانی بازیکنان باقی نماند. این تقویم و نحوه برگزاری مسابقات شهرخودرو، ظلم آشکاری به این تیم است، اما چگونه می توانیم پیگیر حق خود باشیم؟ گرچه کارنامه ما نشان می دهد که اهل گلایه و شکایت نیستیم و همیشه سعی نموده ایم مسائل ریز و درشت را به خوبی مدیریت کنیم تا کمترین آسیب را ببینیم اما دیگر واقعا شرایط سخت و بغرنج شده است.

سرآسیایی با اشاره به بازی سنگینی که تیمش برابر الهلال داشته، گفت: بلافاصله پس از بازی سخت مقابل الهلال که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست، باید آماده رفتن به ازبکستان و بازی با پاختاکور، قهرمان لیگ این کشور شویم. به خاطر ظلم به تیم های ایرانی، باید مهمترین و حساس ترین بازی ها را به صورت متوالی در خانه رقبا برگزار کنیم.

سرمربی تیم شهرخودرو تاکید نمود: پاختاکور در نخستین ملاقات، در شرایط عجیب و غریبی میزبان حریفش بود ، منظورم شرایط زمین چمن استادیوم بود که به دلیل بارندگی مساعد برگزاری بازی نبود و ما هم در همین زمین باید با آنها بازی کنیم. در چنین شرایطی برای هم گروه ما که اصلی ترین رقیب برای صعود محسوب می گردد، ما باید دست به دعا برداریم تا شاید لطف AFC شامل حال تیم های ایرانی گردد و با استفاده از حق میزبانی، در دور برگشت در 2 ملاقات در مشهد به میدان برویم. حتی دیگر به استفاده از این حق مسلم هم امیدی نداریم.

سرآسیایی با تاکید بر اینکه الهلال یکی از قدرتمندترین تیم های آسیاست، گفت: بازیکنانم در بازی با الهلال از جان مایه گذاشتند، اما اگر سختگیری بیشتری در انجام دستورات تاکتیکی داشتند، معتقدم می شد نتیجه بهتری بگیریم. با توجه به اینکه استفان کوزین چندسال در کشورهای عربی مربی گری نموده، شناخت خوبی از حریف داشتیم و سعی کردیم در جلسات متعدد و بسیارطولانی بررسی، با بهترین سیستم و ترکیب وارد زمین شویم.

وی گفت: با شرایط سخت و بغرنجی که برای میزبانی ما از رقبا در مرحله پلی آف رخ داد، صعودمان به مرحله گروهی، یک اتفاق بزرگ و تاریخی برای فوتبال خراسان و باشگاه شهرخودرو بود. با احترام به نظر تمامی کارشناسان، باید بگویم که شرایط متفاوت و خاص این قبیل مسابقات را فقط کسانی درک می نمایند که از نزدیک آن را لمس نموده اند.

سرآسیایی ضمن تمجید از فرهادحمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو تاکید نمود: در این شرایط خاص مالی، باشگاه و به ویژه شخص آقای حمیداوی، تمام کوشش خود را به کار گرفتند تا با یک برنامه ریزی ایده آل، اجازه ندهند سفرهای متوالی، به کیفیت تیم آسیبی بزند. همچنین باید از ایشان تشکر کنم که با وجود گرفتاری و مشغله زیادی که دارند، کنار ما در اردوها حضور دارند. این حضور تاثیر بسزایی در شرایط روحی روانی تیم دارد و مسائل را به حداقل می رساند. جا دارد از ایشان و مدیریت باشگاه تشکرو قدردانی نمایم.

سرمربی تیم شهرخودرو خراسان در سرانجام گفت: تمام اعضای باشگاه با تمام توان و تمرکز، برای اعتلای نام خراسان درحال کوشش هستند و با وجود تمام مسائلی که هست، تمام انرژی خود را برای شادکردن قلب طرفداران و مردم خوب مشهد و خراسان به کار گرفته اند. از مسئولان شهری و استانی انتظار می رود حمایت به مراتب بیشتری از یک مجموعه خصوصی که برای استان، تاریخ سازی بزرگی انجام داده و درگیر یک نبرد ورزشی و اجتماعی کاملا نابرابر داخلی و خارجی می باشد، داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "AFC در حق ما ظلم کرد، برای بازی های برگشت باید دست به دعا شویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC در حق ما ظلم کرد، برای بازی های برگشت باید دست به دعا شویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید