چرا نمای بیرونی طبقات غیرمجاز هتل آرینا تخریب نشد؟ ، فرماندار: بودجه نداریم ؛ امنیت منطقه هم باید تامین گردد

به گزارش وبلاگ فایرفاکس، فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: بنا بر دستور استاندار تهران عملیات تخریب طبقات غیرمجاز هتل آرینا فشم اجرا و سه طبقه غیرمجاز قابل استفاده نیست.

چرا نمای بیرونی طبقات غیرمجاز هتل آرینا تخریب نشد؟ ، فرماندار: بودجه نداریم ؛ امنیت منطقه هم باید تامین گردد

وبلاگ فایرفاکس: سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان این مطلب افزود: اکنون فقط نمای بیرونی طبقات غیرمجاز این هتل باقی مانده که تخریب آن احتیاجمند اعتبار بالا و اقدامات امنیتی است.

وی با اشاره به صحبت استاندار تهران مبنی بر احتیاج به اعتبار 2 میلیارد تومانی برای تخریب 3 طبقه غیرمجاز هتل آرینا گفت: این مبلغ کف اعتبار مورد احتیاج برای تخریب دیواره های هتل به شمار می آید و تا تأمین بودجه لازم نمی توانیم نما را خراب کنیم اما جای نگرانی نیست چون در واقع طبقات غیرمجاز قابل انتفاع نیستند و مالک هیچ اقدامی برای بازسازی نمی کند.

فرماندار شهرستان شمیرانات افزود: دیواره های هتل به صورت یکپارچه و در ارتفاع بالا ساخته شده اند که با ابزار آلات معمولی قابل تخریب نیستند؛ برای اتمام این عملیات تخریب باید بتوانیم قراردادی با پیمانکاران حرفه ای منعقد کنیم.

سیاوش شهریور به ایرنا گفت: انسداد جاده زردبند - فشم، تخلیه روستای امین آباد و تأمین امنیت منطقه از دیگر تمهیداتی است که باید برای اجرای عملیات تخریب دیواره و نمای طبقات غیرمجاز هتل آرینا اتخاذ گردد.

مجوز هتل آرینا در 10 طبقه صادر اما 13 طبقه ساخته شد که پس از اخذ رأی قطعی تخریب از دیوان عدالت اداری از اواخر اردیبهشت امسال عملیات تخریب طبقات غیرمجاز آن شروع شد.

منبع: چمدان

به "چرا نمای بیرونی طبقات غیرمجاز هتل آرینا تخریب نشد؟ ، فرماندار: بودجه نداریم ؛ امنیت منطقه هم باید تامین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا نمای بیرونی طبقات غیرمجاز هتل آرینا تخریب نشد؟ ، فرماندار: بودجه نداریم ؛ امنیت منطقه هم باید تامین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید