نصب و راه اندازی معابر دوازدهم تا چهاردهم در محدوده (LEZ) نصب دوربین پلاک خوان در معبر دوازدهم تا چهاردهم

به گزارش وبلاگ فایرفاکس، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از نصب و راه اندازی معابر دوازدهم تا چهاردهم در محدوده پروژه نصب دوربین های پلاک خوان جهت کنترل ترددهای محدوده کاهش آلودگی هوا خبر داد.

نصب و راه اندازی معابر دوازدهم تا چهاردهم در محدوده (LEZ) نصب دوربین پلاک خوان در معبر دوازدهم تا چهاردهم

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛اصغر آدی بیگ با اعلام این خبر گفت: نصب و راه اندازی معبر دوازدهم در پروژه نصب دوربین های پلاک خوان جهت کنترل ترددهای محدوده کاهش آلودگی هوا در بلوار آزادی اول خیابان رزقیان (پاستور جدید)، معبر سیزدهم در بلوار آزادی ورودی خیابان شهید منتظری و معبر چهاردهم در غرب به شرق خیابان امام حدفاصل تقاطع شهید رضانژاد و چهارراه آبرسان انجام پذیرفت.

او ضمن اشاره به نقش موثر اجرای طرح LEZ در کاهش آلودگی هوا گفت: امروزه در تمامی کلانشهرها با اجرای طرحهای متعدد ترافیکی تلاش بر این است که مسائل ناشی از ترافیکهای سنگین را به حداقل برسانند؛ اگر راه، انسان و وسیله نقلیه سه ضلع ترافیک را تشکیل می دهند پس سالم بودن و ایمنی وسیله نقلیه علاوه بر موثر بودن در کاهش آلودگی در کاهش حوادث نیز موثر خواهد بود.

لازم به یادآوری است شرط ورود به محدوده LEZ داشتن معاینه فنی خودرو است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "نصب و راه اندازی معابر دوازدهم تا چهاردهم در محدوده (LEZ) نصب دوربین پلاک خوان در معبر دوازدهم تا چهاردهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب و راه اندازی معابر دوازدهم تا چهاردهم در محدوده (LEZ) نصب دوربین پلاک خوان در معبر دوازدهم تا چهاردهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید