مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم، شادی پیروزی داربی به سرانجام رسید

سرمربی فجرسپاسی می گوید توجه اش در مصاف با قشقایی شیراز به بازی بوده است و نمی تواند درباره رفتار بد نماینده فدراسیون نظری بدهد.

مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم، شادی پیروزی داربی به سرانجام رسید

داوود مهابادی، سرمربی فجر سپاسی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره پیروزی تیمش برابر قشقایی شیراز در هفته بیست و سوم لیگ دسته یک اظهار کرد: بازی خوبی بود. جو بازی بسیار خوب بود. تماشاگران بازی، خیلی خوب دو تیم را تشویق کردند. این بازی حساسیت خاص خودش را داشت. بازیکنان ما در این بازی به لحاظ روانی، تکنیکی و جسمی آمادگی این بازی را داشتند و مستحق پیروزی بودند. تیم حریف هم در ضد حملات بسیار خوب بودند اما توانستیم آن ها را کنترل کنیم و توانستیم بر اساس برنامه هایی که داشتیم به گل برسیم و در این بازی پیروز میدان باشیم.

او ادامه داد: ما از آغاز بازی برای بردن بازی برنامه داشتیم و سعی کردیم تا نظم تیمی مان را حفظ کنیم. خیلی کم پیش آمد در برخی از دقایق بازی نظم بازی آن طور که من خواستم جلو نرود اما در بقیه دقایق چه موقعی که در حمله یا دفاع بودیم، منظم بودیم و توانستیم به وظایف خود در بازی عمل کنیم. این بازی از امروز به سرانجام رسید و شادی اش هم به سرانجام رسید و باید به فکر بازی های بعدی باشیم.

او درباره رفتار بد نماینده فدراسیون فوتبال در طول بازی که سرمربی قشقایی مدعی شده بود، گفت: من چیزی ندیدم و فهمیدم که آقای مهدی فروردین این اعتراض را داشتند اما ما حواسمان به بازی بود و بدین خاطر نمی توانم درباره این مساله اظهار نظر کنم.

سرمربی فجر در سرانجام گفت: ما بازیکن مان کوشش می نمایند با توجه به بازی های باقی مانده ای که داریم بتوانیم یک رتبه خوب در جدول به دست آوریم. سعی می کنیم جایگاهی را که داریم حفظ کنیم و آن را ارتقا ببخشیم. در شرایط ما، فاصله ما با صدر جدول زیاد است و باید سعی کنیم نتایجی به دست آوریم که در صورت تزلزل تیم های بالایی بتوانیم خود را هر چه بیشتر بالا بیاوریم اما این مساله بستگی به نتایج دیگر تیم ها دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم، شادی پیروزی داربی به سرانجام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهابادی: من از نماینده فدراسیون چیزی ندیدم، شادی پیروزی داربی به سرانجام رسید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید