مادورو از حضور متخصصان نظامی-فنی روسیه در ونزوئلا خبر داد

به گزارش وبلاگ فایرفاکس، رئیس جمهوری ونزوئلا گفت، در راستای وعده پوتین برای حمایت همه جانبه از کارکارس، در حال حاضر دو فروند هواپیمای روسی به همراه پرسنل نظامی-فنی این کشور در ونزوئلا حضور دارند.

مادورو از حضور متخصصان نظامی-فنی روسیه در ونزوئلا خبر داد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فایرفاکس به نقل از خبرگزاری نووستی، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا گفت که دو فروند هواپیمای روسی به همراه پرسنل نظامی-فنی این کشور، هم اکنون در ونزوئلا به سر می برند.

مادورو که از سفر به مسکو و دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به کاراکاس بازگشته، امروز در صفحه تویئتر خود نوشت: رئیس جمهور پوتین حمایت همه جانبه سیاسی، دیپلماتیک و نظامی خود از ونزوئلا و حمایت از حفظ صلح و ثبات در این کشور را مورد تایید قرار داده و این حمایت چند روز قبل عملی شد و دو فروند هواپیمای روسی به همراه گروهی از پرسنل نظامی-فنی این کشور برای حمایت از ونزوئلا به این کشور آمده اند. آنها هم اکنون در ونزوئلا هستند. اینها گروه جدیدی هستند که به همراه برخی افرادی که در آغاز سال جاری هم به کشور ما آمده بودند، برای ارائه کمک به ونزوئلا اعزام شده اند.

پیش از این رئیس جمهوری روسیه گفت که کار برای در عرصه همکاری های نظامی-فنی بین روسیه و ونزوئلا در حال انجام است و مراکزی در این زمینه ایجاد شده است. همکاری های نظامی فنی بین دو کشور، قبل از هر چیز به تعهدات طرف روسی در زمینه تجهیز فناوری های نظامی روسی که در اختیار کشور ونزوئلا قرار داده شده، مربوط می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مادورو از حضور متخصصان نظامی-فنی روسیه در ونزوئلا خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادورو از حضور متخصصان نظامی-فنی روسیه در ونزوئلا خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید