فال روزانه 24، 07، 1398

به گزارش وبلاگ فایرفاکس، فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 مهر به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی احساساتی و خوش قلب هستید و کاری را که دوست دارید انجام می دهید، اما بدانید که برخی وقت ها باید منطقی عمل کنید. در غیر این صورت به ضررتان تمام خواهد شد.به دنبال تغییری در کارتان هستید، در این سال پیشنهادهایی به شما می گردد که بهتر است آنها را بدون فکر رد نکنید. سعی کنید که کمی متفاوت از سالهای قبل باشید. کارهایی را انجام دهید که جسارت انجام شان را نداشتید. تنها در این صورت است که اتفاقات غیر منتظره خوبی برایتان خواهد افتاد. سال جاری افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که تاثیر زیادی بر شما خواهند داشت. سعی کنید که دوستان را نیز در کنار کارتان نگه دارید و برایشان وقت بگذارید. منتظر اتفاقی هستید که تغییری در زندگی تان ایجاد کند، در ماه آذر می بینید که بالاخره انتظارها به انتها رسیده و شما نیز به هدف تان می رسید. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را در یک مراسم میهمانی در اواخر سال پیدا خواهید کرد. ماههای آذر، بهمن و اردیبهشت سال آینده از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

یک گره ای در زندگی تان افتاده که باز هم نمی گردد. همین موضوع حال و حوصله را از شما گرفته اما بدانید که هر چه بیشتر روی آن تمرکز کنید، نتیجه عکس می گیرید. بهتر است که آن را رها کنید تا خود حل گردد. در یک فعالیت گروهی شرکت می کنید و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش می رود. با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد که تاثیرات مثبتی بر زندگی تان خواهند گذاشت. سعی کنید که ارتباط تان را با آنها حفظ کنید زیرا در دراز مدت روی زندگی شما تاثیرات مثبت و زیادی خواهد گذاشت.

فال روزانه 24، 07، 1398

هر چه امروز کوشش می کنید نمی توانید تمرکزتان را حفظ کنید. زیاد کوشش نکنید زیرا فایده ای ندارید. از این رو بهتر است که به دنبال کارهای کم اهمیت تر باشید که احتیاج به تمرکز ندارد. امروز دیگران نزد شما می آیند و برای حل مسئله ای از شما یاری می گیرند، بهتر است که نصیحت هایتان را به آنها بکنید اما خیلی زود هم خودتان را کنار بکشید در غیر این صورت شما هم درگیر خواهید شد. شریک زندگی تان خواسته ای از شما داشته که بهتر است امروز آن را عملی کنید.

بی خبری از فردی شما را نگران نموده است. سعی کنید که ذهن تان را منحرف کنید، نگران نباشید زیر او خیلی زود باز نزد شما باز خواهد گشت. اگر در انجام کارهایتان دچار گیجی شده اید، بهتر است که از دوستانتان یاری بگیرید. شما به تنهایی و آن هم در چنین روزی از پس آن حجم کار بر نخواهید آمد. بعداز ظهر زمان خوبی است تا به طبیعت بزنید و از آن انرژی بگیرید. در انتهای روز مشاجره ای کوچک خواهید داشت که جای هیچ نگرانی ندارد.

کلی کار از روزهای قبل روی سرتان ریخته که نمی دانید از کجا شروع کنید. اجازه ندهید که مشغله کاری روحیه تان را خراب نمایند زیرا زمان خوبی برای برقراری ارتباط چه با دوستان و چه با همکاران و خانواده تان است. دوستی پس از مدت ها به سمت تان می آید، شما نیز از این بابت راضی می شوید. اگر چه هر دو دلتنگ هستید اما بهتر است که احساسات تان را کنار بگذارید و منطقی فکر کنید تا اشتباهات گذشته را مرتکب نشوید.

امروز مجبور می شوید که تمام کارهایتان را لحظه آخری انجام دهید. همین موضوع به شما استرس می دهد. پس بهتر است که با برنامه ریزی پیش روید تا در کارهایتان دچار مشکل نشوید. در حساب و کتاب هایتان مراقب باشید که چیزی را از قلم نندازید در غیر این صورت خسارت زیادی را باید بپردازید. فردی نظر شما را به خود جلب نموده است. از آنجا که امروز جذابیت شما افزایش یافته، شانس این که جواب مثبت از او بشنوید زیاد است.

به دلیل کاری که در گذشته نموده اید، امروز باید جواب پس دهید. اما استرس نداشته باشید زیرا حرف های شما سند است و دیگران هم باور می نمایند. پس در کلام تان صداقت داشته باشید. موضوعی در رابطه عاطفی تان شما را نگران نموده به طوری که باعث شده جسارت لازم را برای قدم برداشتن نداشته باشید. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید و به فکر حل کردنش باشید. در غیر این صورت فرد مورد علاقه تان را از دست خواهید داد.

امروز باید منطق تان را به کار گیرید و احساسات تان را کنار بگذارید زیرا احساسات شما در چنین روزی می توانند سد راهتان شوند. شاید در حال حاضر تصمیم گیری برایتان سخت باشد اما بهتر است که تکلیف تان را تعیین کنید و از این سردرگمی در آیید. امروز شریک زندگی تان حساس تر از همواره به نظر می رسد اما این شمایید که باید با او مدارا کنید. پس صبرتان را بیشتر کنید تا مشکل و بحثی میان تان پیش نیاید.

یک مشکل فیزیکی باعث شده که کم حوصله شوید. بهتر است که سر خودتان را با کار گرم کنید تا دردش را فراموش کنید. این روزها باید بیش از همواره به سلامتی فیزیکی تان اهمیت دهید در غیر این صورت دردتان بیشتر خواهد شد. فردی را از خود رانده اید اما او از شما دلگیر نیست. بنابراین احساس عذاب وجدان نکنید و بدون نگرانی به سمت او بازگردید. در ارتباط با دیگران اگر صبر و تحمل تان را بالاتر ببرید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

مسئولیت بزرگی به شما محول شده که باید هر چه زودتر آن را به انجام برسانید. نگران نباشید زیرا شما فردی مسئولیت پذیر هستید که از عهده هر کاری بر می آیید. بهتر است که در خصوص برنامه های آینده تان با کسی مصاحبه نکنید زیرا سودجویان از شما سواستفاده خواهند کرد. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان حرف بزنید. مصاحبهی سالم کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

روزی در پیش رو دارید که باید تمام انرژی تان را به کار گیرید. پیشنهاد می کنیم که امروز خیلی وقت تان را با دیگران تلف نکنید و تمرکزتان را روی هدف تان بگذارید. هر روزی که برای هدف تان کوشش نکنید، به ضررتان تمام خواهد شد. در رابطه ای هستید که دوستش دارید اما غرور شما نمی گذارد که همه چیز آرام پیش رود. سعی کنید که کمی تکبرتان را کن کنید و انعطاف پذیرتر باشید. تا چند روز آینده تغییری در زندگی تان ایجاد خواهد شد.

به دلیل خبرهای بدی که این روزها شنیده اید، فکرهای بی ربطی به ذهن تان خطور می نماید و اعصاب تان را بهم می ریزد اما این شمایید که باید آنها را کنترل کنید. مثبت اندیشی در این روزها کلید آرامش شماست. شما فرد مهربانی هستید اما این مهربانی و گذشت بی اندازه ممکن است به شما آسیب برساند. حمایت کردن دیگران خوب است اما نه به قیمت آزار خودتان. پس بهتر است در این روزها برای خودتان بیش از دیگران وقت بگذارید.باید کاری انجام دهید اما آن را مدام به تعویق می اندازید، بهتر است که امروز ه این ترس و تنبلی خاتمه دهید و استارت کار را بزنید. . در انتهای شب به یک میهمانی دعوت می شوید اما حوصله آن را ندارید. در خانه ماندن را به شما پیشنهاد نمی کنیم. برای رسیدن به یکی از اهداف زندگی تان، بی قرار هستید اما یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مسائل است. دوستی از راه دور برای شما خبر خوبی دارد که روحیه تان را بهبود خواهد بخشید.منبع: برترین ها

به "فال روزانه 24، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 24، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید